Series
Ratings
51- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
- La PalmaRated ★ 2.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 5.0- The Last Kingdom Season 5Rated ★ 4.0
- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
- VikingsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5