Movies
Ratings
69
My Mother the MermaidRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 4.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
The Big WeddingRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0- Waikiki BrothersRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0- Small Town RivalsRated ★ 4.0
KillersRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Playing for KeepsRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 3.0