Series
Ratings
107- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- You and Everything ElseRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.0- Mask GirlRated ★ 2.0
- Family PlanRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- What Comes After LoveRated ★ 2.5