Series
Ratings
30
Modern FamilyRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.5
Invisible ManRated ★ 4.5- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5