Titles you rated
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The MegRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0