Series
Ratings
134- Glass HeartRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5
- XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0- Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 5.0
- The Future Diary Season 1Rated ★ 4.0
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
- XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Tonight is U-ShapedRated ★ 4.0- The Great Escape Season 1Rated ★ 4.5
- High School Mystery ClubRated ★ 4.5
- Earth ArcadeRated ★ 4.5