Series
Ratings
213
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
I Do, I DoRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Woman with a SuitcaseRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
The Queen's ClassroomRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 1.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
All InRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 2.0
Miss RipleyRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5