Series
Ratings
79- Baby ReindeerRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- RevenantRated ★ 4.0
- The Judge from HellRated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- テラフォーマーズ 新たなる希望Rated ★ 1.0
- Mask GirlRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
MineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The WatcherRated ★ 3.0
The Widow's RevengeRated ★ 1.0