Series
Ratings
269- Hot BrothersRated ★ 5.0
- 원주민 공포만화Rated ★ 5.0
- Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- Lala LandRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Toy SoldiersRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
LutherRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0