Series
Ratings
105
GoblinRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Bridal MaskRated ★ 4.5

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5- The Family Is ComingRated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 5.0
Flames of DesireRated ★ 4.5
Star in My HeartRated ★ 4.5- TomatoRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5- MRated ★ 5.0
BossRated ★ 4.5