Series
Ratings
16
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
K-ON!!Rated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 3.0
K-ON!Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.5