Series
Ratings
35
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Treasure HuntRated ★ 4.0
- Steel Troops WRated ★ 3.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0