Series
Ratings
199- Black RabbitRated ★ 4.0
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
- As You Stood ByRated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Barracuda Queens Season 2Rated ★ 3.5
Little Fires EverywhereRated ★ 4.0- Barracuda Queens Season 1Rated ★ 4.5
- SirensRated ★ 3.5
- You Season 5Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Shop of the LampRated ★ 4.5
- American Horror Stories Season 1Rated ★ 5.0
- The FrogRated ★ 3.0
- American Horror Story Season 12Rated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
- The SignalRated ★ 2.0
- House of NinjasRated ★ 3.5
- Yakamoz S-245Rated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Boy Swallows UniverseRated ★ 3.5