Series
Ratings
23
Another Miss OhRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0