Series
Ratings
246- The Art of SarahRated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
- Low LifeRated ★ 4.0
- Good BoyRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 1.5- Blood FreeRated ★ 3.5
- AbyssRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0