Series
Ratings
20
Drinking SoloRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0- Dead SetRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0