Series
Ratings
55- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.0
A Love To KillRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0