Series
Ratings
20
PastaRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 5.0