Series
Ratings
214- The FrogRated ★ 3.0
- Pale MoonRated ★ 2.5
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0- Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5- RatchedRated ★ 3.5

Once AgainRated ★ 3.0
Flower of EvilRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5- Evil GeniusRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.5- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0