Series
Ratings
53
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- AdolescenceRated ★ 4.0
- AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 3.5
- Pyramid GameRated ★ 3.0
- Fool Me OnceRated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
- HappinessRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.0- High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0