Series
Ratings
64- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Summer StrikeRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5- First LoveRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0- Mad for Each OtherRated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5