Series
Ratings
39
Killing EveRated ★ 5.0
나루토 2기Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 4.5- My Little TelevisionRated ★ 1.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Black Butler: Book of CircusRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5- Abnormal SummitRated ★ 0.5
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0