Series
Ratings
194- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 1.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
- Romantics AnonymousRated ★ 2.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- You Season 5Rated ★ 4.0
- Haunted PalaceRated ★ 2.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5- Shop of the LampRated ★ 5.0
- Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
- The TrunkRated ★ 2.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0