Series
Ratings
55
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5