Series
Ratings
370
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
風林火山Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight MassRated ★ 3.5
- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5- Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5