Series
Ratings
25
UnnaturalRated ★ 5.0- Tokyo SwindlersRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0- Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 5.0
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 3.0
Lupin the Third: From Russia with LoveRated ★ 2.5
BANANA FISHRated ★ 5.0
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 2.5- SANCTUARYRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Passion for PunchlinesRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
SilentRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 5.0
Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0