Movies
Ratings
195
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0