Series
Ratings
243- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- KarmaRated ★ 3.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- Death's GameRated ★ 3.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5- RevenantRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
- Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.5