Titles you rated
SwiriRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
The Bone CollectorRated ★ 4.5
The HappeningRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 4.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.5
White VengeanceRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 4.0