Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
RawRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
VacationRated ★ 4.5
The RuinsRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 0.5- The MatchRated ★ 3.5
- The First Soul: Song Written AgainRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 1.0
CreepRated ★ 2.0- Creep 2Rated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 4.0