Movies
Ratings
532
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 2.5
Nobody 2Rated ★ 3.0- Under ParisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
DreamsRated ★ 4.0