Series
Ratings
17- The Shannara ChroniclesRated ★ 0.5
Sense8Rated ★ 2.5
Nobunaga ConcertoRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Falling Skies Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0