Series
Ratings
16
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
GiantRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 2.5
War of MoneyRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0