Series
Ratings
175
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 3.5- Girl From NowhereRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
The CursedRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0- Sporty SistersRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.0