Series
Ratings
20- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0

Innocent DefendantRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0