Series
Ratings
12
Good DoctorRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0