Series
Ratings
20
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Poker FaceRated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- Rogue Heroes Season 1Rated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5