Series
Ratings
22
GothamRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0