Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 1.5- Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 4.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- 나루토 4기Rated ★ 4.0
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
나루토 2기Rated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0