Series
Ratings
236
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Bunny DropRated ★ 3.0- London HeartsRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 3.5
Soul HunterRated ★ 2.0- Magic Angel Sweet MintRated ★ 4.0
- Super-Electronic BiomanRated ★ 3.0
ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 2.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.5
The Irresponsible Captain TylorRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 3.0
School RumbleRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0
Full Metal Panic!Rated ★ 3.0
Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 3.0
H2 너와 있던 날들Rated ★ 4.0