Series
Ratings
233- Love in the Big CityRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- The Great Escape 4Rated ★ 3.0
- The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
- Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5- Not OthersRated ★ 3.5