Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 1.5
Lovers in PragueRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0