Series
Ratings
32
MindhunterRated ★ 4.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0- The OARated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0