Series
Ratings
77- Sweet SpyRated ★ 3.0
- aka Charlie SheenRated ★ 3.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.5- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 3.0
- In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 5.0
- Killer SallyRated ★ 4.0
- OedeungRated ★ 5.0
- First LadiesRated ★ 4.0
- EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.0
EliteRated ★ 3.5- Blood of Zeus Season 1Rated ★ 2.5
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 1.5
Long VacationRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.0