Movies
Ratings
99
The Plan ManRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5