Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.5- ExplainedRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5