Series
Ratings
50- Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
- Nine PuzzleRated ★ 5.0
- Shop of the LampRated ★ 3.0
- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
- Lovely RunnerRated ★ 5.0
- 니돈내산 독박투어Rated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 5.0- Death's GameRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 5.0- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- RevenantRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 5.0