Movies
Ratings
355
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 0.5
Eight BelowRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.5
The InvasionRated ★ 3.5
Temple GrandinRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.5