Series
Ratings
61
Powerpuff GirlRated ★ 2.5- High-Rise InvasionRated ★ 2.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
MomokuriRated ★ 3.5- Ben 10: Ultimate AlienRated ★ 2.0
Ben 10: Alien ForceRated ★ 2.0- Ben 10Rated ★ 2.0
My Little MonsterRated ★ 2.5
Daily Lives of High School BoysRated ★ 2.5
Toradora!Rated ★ 2.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 2.5
NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.5