Series
Ratings
61- One Day at a TimeRated ★ 5.0
- One Day at a TimeRated ★ 5.0
- One Day at a TimeRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- Good GirlsRated ★ 4.0
- Good GirlsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.5- Sexy CentralRated ★ 2.5